Vandaag is donderdag 28 maart
Witte Donderdag

categorie categorie Festiviteit
festiviteit
wanneervrijdag 24 november 2017    Evangelie van 2017-11-24
begintijd19:30 uur
 titelKerkenveiling Agathakerk Lisse
beschrijving

Op vrijdag 24 november 2017 wordt een kerkenveiling georganiseerd ten behoeve van het onderhoud van de fraai gerestaureerde Sint-Agathakerk te Lisse.

Zaal open 19.00 uur
Aanvang 19.30 uur
Doorlopend toegang

info

www.willibrordusbollenstreek.nl
www.facebook.com/Parochie-Heilige-Willibrordus-308621829180570

locatieDe Beukenhof, Eikenlaan 2a
plaatsLisse (Zuid-Holland)
postcode21
bisdomRotterdam
doelgroep
Google map

Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. © 2024 rkactiviteiten.nl
Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever
Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl