categoriebezinning
wanneermaandag 1 t/m zondag 7 augustus 2016
 titelKana week
beschrijving

Een hele week voor echtparen en gezinnen.

  • Neem de tijd om stil te staan bij je huwelijksrelatie van man en vrouw en je te verdiepen in de betekenis van het samenzijn.

  • Met andere echtparen over de mooie en ook moeilijke momenten van het leven te spreken, de vreugde te ervaren dat God ook ons water in wijn kan veranderen.

  • Met anderen de vreugde van het leven als echtpaar en gezin vieren.

De kinderen

  • Kinderen van 0 - 12 jaar nemen volledig deel aan de KANA-week. Ze hebben hun eigen creatief en gelovig programma dat aangepast is aan hun leeftijd onder begeleiding van de Gemeenschap en met de steun van een enthousiast team.

  • Kinderen vanaf  12 jaar en ouder hebben een onafhankelijk verdiepend en gezellig KAMP dat afhankelijk van het aantal deelnemende tieners eventueel elders plaats vindt.
    N.B.) dit geldt voor kinderen die al op de middelbare school zitten, dus niet voor groep-8 verlaters.
    Het tienerprogramma start samen met de KanaWEEK op in St. Paulusabdij en sluit daar ook weer af.

info

paulusabdij@chemin-neuf.org
www.paulusabdij.nl

locatieSint Paulusabdij, Hoogstraat 80
plaatsOosterhout (Noord-Brabant)
doelgroepGezin Gezin

Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd.

© Copyright 2026 rkactiviteiten.nl
Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever

Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl
info@rkactiviteiten.nl