![]() | Vandaag is woensdag 6 mei |
| ||||
| categorie |
lezing | |||
| wanneer | dinsdag 12 oktober 2004
| |||
| titel | Theologie en filosofie | |||
| beschrijving | In de cyclus 'theologie en filosofie' gegeven door de broeders van Sint-Jan vindt op 12 oktober de tweede bijeenkomst plaats. De titel van deze lezing binnen de ontmoetingencyclus luidt 'Wat kan de mens over God zeggen; menselijke, theologisch en mystieke wijsheid'; 'Hoe kan de mens weten wat hij is'. De avond vangt aan om 19.30. Vooraf is er om 19.00 uur een H. Mis in Gerardus Majellakerk naast het Leerhuis.
| |||
| info | (030) 6971445 www.leerhuis.nl | |||
| locatie | Thomas a Kempis Leerhuis, Broerestraat 12 | |||
| plaats | Utrecht (Utrecht) | |||
| postcode | 35 | |||
| bisdom | Utrecht | |||
| doelgroep | ||||
| Google map |
| Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!
| De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. | Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. |
© 2026 rkactiviteiten.nl Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl |