Vandaag is dinsdag 30 mei  

  toon alles extra   smal
 wanneer tijd PJG titel plaats regio  categorie  organisatie
- februari -
 
vrijdag 10 februari
vr 10 feb t/m zo 20 aug Utrecht UT cultuurcultuur
- april -
 
vrijdag 7 april
vr 7 apr t/m vr 30 jun gezin Nederland festiviteitfestiviteit KBVKKBVK
 
zondag 23 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen / Sint Joris
zo 23 apr t/m vr 30 jun 10:00 Leuven [B] cultuurcultuur Kerk in NoodKerk in Nood
- mei -
 
donderdag 25 mei - Hemelvaartsdag / Sint Urbanus
do 25 mei t/m za 3 jun Helmond NB gebedgebed KCVKCV
 
vrijdag 26 mei
vr 26 t/m di 30 mei 08:00 Banneux [B] bedevaartbedevaart B UtrechtB Utrecht
 
dinsdag 30 mei
di 30 mei 19:00 Coevorden DR bezinningbezinning
di 30 mei 10:00 Renkum GE bedevaartbedevaart
di 30 mei 14:00 Utrecht UT cultuurcultuur B HaarlemB Haarlem
di 30 mei 13:00 Venray LI lezinglezing
 
woensdag 31 mei - Maria bezoekt haar nicht Elisabet
wo 31 mei 17:45 Den Bosch NB conferentieconferentie Sint-JanscentrumSint-Janscentrum
wo 31 mei 10:30 Nieuw Beverwijk NH lezinglezing RK Vrouwen NHRK Vrouwen NH
wo 31 mei 09:00 Hulst ZE ontmoetingontmoeting Mothers PrayersMothers Prayers
wo 31 mei t/m ma 5 jun Rome [I] reisreis KCVKCV
wo 31 mei t/m di 6 jun Santiago bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
- juni -
 
donderdag 1 juni
do 1 jun 18:00jeugd-jongeren Utrecht UT muziekmuziek StudentenparochieStudentenparochie
do 1 jun 13:45 Kerkrade LI conferentieconferentie B RoermondB Roermond
do 1 jun 16:00 Utrecht UT ontmoetingontmoeting
do 1 t/m ma 5 jun 08:30 Paray-le-Monial [F] bedevaartbedevaart Sint JanSint Jan
 
vrijdag 2 juni
vr 2 jun 20:00 Merkelbeek LI bezinningbezinning
vr 2 jun 12:00 Brugge [B] bezinningbezinning
vr 2 jun 10:00 Den Bosch NB ontmoetingontmoeting
vr 2 t/m za 3 jun 15:50 Weert LI retraiteretraite
vr 2 t/m zo 4 jun 15:00jeugd-jongeren Egmond-Binnen NH ontmoetingontmoeting
vr 2 t/m zo 4 jun jeugd-jongeren Heiloo NH cursuscursus Jong KatholiekJong Katholiek
vr 2 t/m ma 5 jun Nijmegen GE reisreis Franciscaanse BewegingFranciscaanse Beweging
vr 2 t/m di 6 jun 12:00 Parijs [F] bedevaartbedevaart
 
zaterdag 3 juni
za 3 jun 15:30 Amsterdam NH lezinglezing
za 3 jun 10:00jeugd-jongeren Rotterdam ZH ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
za 3 jun Utrecht UT ontmoetingontmoeting
za 3 jun 11:30 Overijse [B] conferentieconferentie Klooster MaleizenKlooster Maleizen
za 3 t/m zo 11 jun jeugd-jongeren Ierland [IRL] reisreis
za 3 t/m zo 11 jun Zuid-Limburg LI reisreis
 
zondag 4 juni - 1e Pinksterdag
zo 4 jun 19:30 Dordrecht ZH liturgieliturgie Gregoriaans DordtGregoriaans Dordt
zo 4 jun 15:00 Moerzeke [B] gebedgebed
zo 4 jun 12:00 Den Bosch NB liturgieliturgie
zo 4 jun 10:15 Drongen [B] conferentieconferentie Abdij DrongenAbdij Drongen
zo 4 jun 13:30 Tilburg NB festiviteitfestiviteit
zo 4 t/m ma 5 jun kerkjaarkerkjaar
 
maandag 5 juni - 2e Pinksterdag
ma 5 jun 09:45jeugd-jongeren Heiloo NH ontmoetingontmoeting TiltenbergTiltenberg
ma 5 jun 11:30jeugd-jongeren Roosendaal NB festiviteitfestiviteit B BredaB Breda
ma 5 jun 09:00 Ede GE ontmoetingontmoeting KCVKCV
ma 5 t/m di 6 jun 07:00 Echternach [L] bedevaartbedevaart B UtrechtB Utrecht
 
dinsdag 6 juni
di 6 jun 20:00 Haarlem NH conferentieconferentie
di 6 jun 19:00 Coevorden DR bezinningbezinning
di 6 jun 19:30 Den Haag ZH lezinglezing Sint JanSint Jan
di 6 jun 08:15 Zwolle OV ontmoetingontmoeting
di 6 jun 08:00 Echternach [L] processieprocessie
 
woensdag 7 juni
wo 7 jun 19:30jeugd-jongeren Utrecht UT conferentieconferentie StudentenparochieStudentenparochie
 
donderdag 8 juni
do 8 jun 13:30 Nijmegen GE lezinglezing ParochiespiritualiteitParochiespiritualiteit
do 8 jun 18:00jeugd-jongeren Den Bosch NB ontmoetingontmoeting B Den BoschB Den Bosch
do 8 jun 18:00 Roermond LI bezinningbezinning
do 8 jun 14:00 Sittard LI bezinningbezinning
 
vrijdag 9 juni
vr 9 jun 18:30jeugd-jongeren Nieuw Dokkum FR ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
vr 9 jun 19:00 Heilig Landstichting GE lezinglezing
vr 9 jun 14:00 Almere FL ontmoetingontmoeting
vr 9 t/m zo 11 jun 19:00 Dokkum FR festiviteitfestiviteit B GroningenB Groningen
vr 9 t/m zo 11 jun 19:30jeugd-jongeren Tilburg NB reisreis EmmanuelEmmanuel
vr 9 t/m zo 11 jun gezin Nieuw Heiloo NH retraiteretraite
 
zaterdag 10 juni
za 10 jun 15:30 Amsterdam NH lezinglezing
za 10 jun 16:00 Moerzeke [B] liturgieliturgie
za 10 jun 10:00 Sittard LI bezinningbezinning Regina CarmeliRegina Carmeli
za 10 jun 12:00 Nieuwkuijk NB festiviteitfestiviteit FocolareFocolare
za 10 jun jeugd-jongeren Nieuw Rijsbergen NB muziekmuziek
za 10 jun 11:00 Rotterdam ZH liturgieliturgie B RotterdamB Rotterdam
za 10 jun 10:30 Den Bosch NB liturgieliturgie Sint-JanscentrumSint-Janscentrum
za 10 t/m zo 11 jun jeugd-jongeren Nieuw Rijsbergen NB muziekmuziek
za 10 t/m zo 11 jun Nederland ontmoetingontmoeting KNRKNR
za 10 t/m wo 14 jun Fatima [P] bedevaartbedevaart
za 10 t/m do 15 jun 09:00 Fatima [P] bedevaartbedevaart B UtrechtB Utrecht
 
zondag 11 juni - Heilige Drieëenheid / Vaderdag (B)
zo 11 jun Haastrecht ZH lezinglezing Samen ter WegheSamen ter Weghe
zo 11 jun 18:00jeugd-jongeren Amsterdam NH ontmoetingontmoeting
zo 11 jun 10:30gezin Heiloo NH ontmoetingontmoeting
zo 11 jun 15:00 Boxtel NB processieprocessie
zo 11 jun jeugd-jongeren onbekend ontmoetingontmoeting Hi5spiritHi5spirit
zo 11 jun 15:30 Den Bosch NB muziekmuziek
zo 11 jun 13:30jeugd-jongeren Egmond-Binnen NH conferentieconferentie KNRKNR
zo 11 jun 15:00 Haarlem NH cultuurcultuur
zo 11 jun 15:00jeugd-jongeren Rotterdam ZH ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
zo 11 jun thuis [B] festiviteitfestiviteit
zo 11 t/m di 13 jun 17:00 Sittard LI bezinningbezinning Regina CarmeliRegina Carmeli
 
maandag 12 juni
ma 12 jun 16:00jeugd-jongeren Schoonhoven ZH ontmoetingontmoeting Samen ter WegheSamen ter Weghe
ma 12 t/m za 17 jun Paray-le-Monial [F] reisreis EmmanuelEmmanuel
ma 12 t/m zo 18 jun 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
dinsdag 13 juni - Heilige Antonius van Padua
di 13 jun 20:00 Leiden ZH lezinglezing
di 13 jun 10:00 Huijbergen NB bezinningbezinning B BredaB Breda
di 13 jun 20:00 Tilburg NB lezinglezing
di 13 jun 19:00 Coevorden DR bezinningbezinning
 
woensdag 14 juni
wo 14 jun 15:00 Heerenveen FR conferentieconferentie B GroningenB Groningen
 
donderdag 15 juni - Sacramentsdag
do 15 jun 20:00 Lisse ZH lezinglezing
do 15 jun 13:30 Den Bosch NB lezinglezing
do 15 jun thuis/overal cursuscursus RK AlphacentrumRK Alphacentrum
do 15 jun 14:00 Roermond LI bezinningbezinning
do 15 jun 17:30 Nieuw Amsterdam NH processieprocessie
do 15 jun 20:00 Breda NB processieprocessie
 
vrijdag 16 juni
vr 16 t/m zo 18 jun 20:00 Boxmeer NB processieprocessie
 
zaterdag 17 juni
za 17 jun 09:00 Megen NB bezinningbezinning
za 17 jun 10:30 Schiedam ZH ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
za 17 jun 15:00jeugd-jongeren Moerzeke [B] bezinningbezinning KBVKKBVK
za 17 jun 14:00 Maastricht LI bezinningbezinning
za 17 jun 10:00 Oosthuizen NH muziekmuziek KSSG H-AKSSG H-A
za 17 jun priesters-religieuzen Den Bosch NB bezinningbezinning Sint-JanscentrumSint-Janscentrum
za 17 t/m zo 18 jun 15:30jeugd-jongeren Heeze NB ontmoetingontmoeting B Den BoschB Den Bosch
 
zondag 18 juni - Vaderdag (NL)
zo 18 jun Utrecht UT festiviteitfestiviteit B UtrechtB Utrecht
zo 18 jun 09:30 Delft ZH processieprocessie
zo 18 jun 11:15 Amsterdam NH processieprocessie
zo 18 jun 11:00 Den Bosch NB processieprocessie
zo 18 jun thuis festiviteitfestiviteit
 
maandag 19 juni
ma 19 jun onbekend ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
ma 19 jun 16:00jeugd-jongeren Schoonhoven ZH bezinningbezinning Samen ter WegheSamen ter Weghe
ma 19 t/m zo 25 jun Casteil [F] reisreis
 
dinsdag 20 juni
di 20 jun onbekend ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
di 20 jun 19:00 Coevorden DR bezinningbezinning
 
donderdag 22 juni
do 22 jun Den Bosch NB lezinglezing Samen ter WegheSamen ter Weghe
do 22 jun 10:00 Den Bosch NB ontmoetingontmoeting
do 22 jun 14:00 Aarle-Rixtel NB bezinningbezinning Kostbaar BloedKostbaar Bloed
do 22 t/m zo 25 jun 17:00 Wahlwiller LI retraiteretraite
 
vrijdag 23 juni - Heilig Hart van Jezus
vr 23 jun 19:30 Oldebroek GE politiekpolitiek
vr 23 t/m za 24 jun Gemert NB reisreis
vr 23 t/m zo 25 jun 17:00jeugd-jongeren Oosterhout NB ontmoetingontmoeting
vr 23 t/m zo 25 jun 16:00jeugd-jongeren Echt LI bezinningbezinning
vr 23 t/m zo 25 jun 17:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
vr 23 t/m zo 25 jun 19:30 Londerzeel [B] bedevaartbedevaart
 
zaterdag 24 juni - Onbevlekt Hart van Maria / Geboorte Johannes de Doper
za 24 jun Nijmegen GE festiviteitfestiviteit
za 24 jun 19:00jeugd-jongeren Oosterhout NB ontmoetingontmoeting
za 24 jun Utrecht UT ontmoetingontmoeting KROKRO
za 24 jun 13:30 Tegelen LI bezinningbezinning
za 24 jun 10:30 Haarlem NH liturgieliturgie B HaarlemB Haarlem
 
zondag 25 juni
zo 25 jun 10:30 Barger-Oosterveld DR bedevaartbedevaart B GroningenB Groningen
zo 25 jun 16:30jeugd-jongeren Katwijk ZH liturgieliturgie
zo 25 jun 11:00 IJsselstein UT processieprocessie
zo 25 jun 11:00 Nieuw Laren NH processieprocessie
zo 25 jun 15:00jeugd-jongeren Bergen op Zoom NB processieprocessie B RotterdamB Rotterdam
 
dinsdag 27 juni
di 27 jun 09:30 Sittard LI bedevaartbedevaart Maria MaterMaria Mater
di 27 jun 19:00 Coevorden DR bezinningbezinning
 
donderdag 29 juni - Heilige Petrus en Paulus
do 29 jun t/m zo 2 jul Santiago de Compostell [P] bedevaartbedevaart
 
vrijdag 30 juni
vr 30 jun t/m zo 2 jul 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
vr 30 jun t/m zo 2 jul 08:00 Ars [F] reisreis Sint JanSint Jan
vr 30 jun t/m vr 7 jul Ardennen [B] retraiteretraite
- juli -
 
zaterdag 1 juli
za 1 jul 11:00 Vogelenzang NH festiviteitfestiviteit
za 1 jul 10:00jeugd-jongeren Oudenbosch NB festiviteitfestiviteit B BredaB Breda
za 1 jul 11:30 Overijse [B] conferentieconferentie Klooster MaleizenKlooster Maleizen
za 1 jul 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 1 jul 10:30jeugd-jongeren Utrecht UT ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
 
zondag 2 juli
zo 2 jul 15:00 Moerzeke [B] gebedgebed
zo 2 jul 11:00 IJsselstein UT ontmoetingontmoeting
zo 2 jul 15:00 Mechelen [B] liturgieliturgie
 
maandag 3 juli - Heilige Thomas
ma 3 jul priesters-religieuzen Den Bosch NB bezinningbezinning Sint-JanscentrumSint-Janscentrum
ma 3 t/m wo 5 jul Kevelaer [D] bedevaartbedevaart
ma 3 t/m do 6 jul Billerbeck [D] retraiteretraite
ma 3 t/m do 6 jul 10:00 Nijmegen GE cursuscursus
 
dinsdag 4 juli
di 4 jul 19:00 Coevorden DR bezinningbezinning
 
woensdag 5 juli
wo 5 t/m zo 9 jul 17:30 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
wo 5 t/m wo 12 jul Fatima [P] bedevaartbedevaart VNBVNB
 
donderdag 6 juli
do 6 t/m za 8 jul 17:00 Tegelen LI retraiteretraite JohannesheerdJohannesheerd
do 6 t/m zo 9 jul 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
do 6 t/m di 11 jul Ierland [IRL] reisreis Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
vrijdag 7 juli
vr 7 jul 20:00 Merkelbeek LI bezinningbezinning
vr 7 jul 12:00 Brugge [B] bezinningbezinning
vr 7 jul 18:30jeugd-jongeren Oss NB festiviteitfestiviteit B Den BoschB Den Bosch
vr 7 t/m zo 9 jul 10:30 Sittard LI reisreis Regina CarmeliRegina Carmeli
vr 7 t/m zo 9 jul jeugd-jongeren Egmond-Binnen NH bezinningbezinning Huis van de RoepingHuis van de Roeping
 
zaterdag 8 juli
za 8 jul 14:00 Brielle ZH bedevaartbedevaart B RotterdamB Rotterdam
za 8 jul 14:00 Maastricht LI bezinningbezinning
za 8 jul 11:00jeugd-jongeren Brielle ZH bedevaartbedevaart B RotterdamB Rotterdam
 
zondag 9 juli
zo 9 jul jeugd-jongeren Langedijk NH ontmoetingontmoeting Hi5spiritHi5spirit
 
maandag 10 juli
ma 10 t/m wo 12 jul 10:00 Heiloo NH cursuscursus
ma 10 t/m vr 14 jul 15:00 Sittard LI retraiteretraite Regina CarmeliRegina Carmeli
ma 10 t/m za 15 jul Saint-Etienne-le-Laus [F] bedevaartbedevaart
 
woensdag 12 juli
wo 12 jul t/m za 12 aug Helvoirt NB retraiteretraite GebedsschoolGebedsschool
 
donderdag 13 juli
do 13 jul 18:00 Roermond LI bezinningbezinning
do 13 jul 14:00 Sittard LI bezinningbezinning
 
vrijdag 14 juli
vr 14 t/m do 20 jul Oosterhout NB retraiteretraite KCVKCV
 
zaterdag 15 juli
za 15 jul 10:30 Heilig Landstichting GE ontmoetingontmoeting
za 15 jul 10:00gezin Hoeven NB ontmoetingontmoeting B BredaB Breda
za 15 jul 14:00 Roermond LI bezinningbezinning
za 15 t/m zo 23 jul jeugd-jongeren Taizé [F] reisreis
 
zondag 16 juli
zo 16 t/m za 22 jul jeugd-jongeren Roosendaal NB reisreis B RotterdamB Rotterdam
zo 16 t/m za 22 jul jeugd-jongeren Amerongen UT reisreis B RotterdamB Rotterdam
zo 16 t/m za 22 jul jeugd-jongeren Lisse ZH reisreis B RotterdamB Rotterdam
 
donderdag 20 juli
do 20 t/m vr 28 jul jeugd-jongeren Israël reisreis B UtrechtB Utrecht
 
vrijdag 21 juli
vr 21 t/m vr 28 jul gezin Stadskanaal GR conferentieconferentie KCVKCV
vr 21 jul t/m wo 2 aug jeugd-jongeren Lourdes [F] bedevaartbedevaart
 
zaterdag 22 juli - Maria Magdalena
za 22 jul 14:30 Heeswijk NB lezinglezing
za 22 t/m do 27 jul jeugd-jongeren Helvoirt NB reisreis EmmanuelEmmanuel
za 22 t/m vr 28 jul jeugd-jongeren Stadskanaal GR conferentieconferentie KCVKCV
 
zondag 23 juli
zo 23 jul 19:00 Hasselt [B] processieprocessie
zo 23 jul 14:30 Hasselt [B] conferentieconferentie
zo 23 t/m di 25 jul 20:00 Hasselt [B] gebedgebed
zo 23 t/m za 29 jul 18:00priesters-religieuzen Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
zondag 30 juli
zo 30 jul t/m di 8 aug jeugd-jongeren Assisi [I] reisreis Franciscaans JongerenwerkFranciscaans Jongerenwerk
- augustus -
 
dinsdag 1 augustus
di 1 t/m za 5 aug jeugd-jongeren Altötting [D] festiviteitfestiviteit EmmanuelEmmanuel
 
donderdag 3 augustus
do 3 t/m ma 7 aug jeugd-jongeren Heiloo NH reisreis B HaarlemB Haarlem
do 3 t/m zo 13 aug jeugd-jongeren Baskenland [S] reisreis Klooster MaleizenKlooster Maleizen
do 3 t/m zo 13 aug Krakau [PL] bedevaartbedevaart
 
vrijdag 4 augustus
vr 4 aug 12:00 Brugge [B] bezinningbezinning
 
zaterdag 5 augustus
za 5 aug 11:30 Overijse [B] conferentieconferentie Klooster MaleizenKlooster Maleizen
za 5 t/m do 10 aug jeugd-jongeren Ermelo GE reisreis B UtrechtB Utrecht
za 5 t/m za 12 aug jeugd-jongeren Lisse ZH reisreis WKJWKJ
 
zondag 6 augustus - Gedaanteverandering van Jezus
zo 6 aug 15:00 Moerzeke [B] gebedgebed
zo 6 t/m za 12 aug jeugd-jongeren Birgelen [D] reisreis B UtrechtB Utrecht
 
maandag 7 augustus
ma 7 t/m vr 11 aug 09:30gezin Averbode [B] ontmoetingontmoeting
ma 7 t/m zo 13 aug 18:00gezin Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
donderdag 10 augustus
do 10 aug 18:00 Roermond LI bezinningbezinning
do 10 aug 14:00 Sittard LI bezinningbezinning
do 10 t/m vr 18 aug priesters-religieuzen Bad Wörishofen [D] reisreis TiltenbergTiltenberg
 
zaterdag 12 augustus
za 12 aug 14:00 Roermond LI bezinningbezinning
 
maandag 14 augustus - Heilige Maximiliaan Kolbe
ma 14 t/m vr 18 aug jeugd-jongeren Genk [B] reisreis B RoermondB Roermond
ma 14 t/m vr 18 aug jeugd-jongeren Weert LI reisreis B RoermondB Roermond
 
dinsdag 15 augustus - Maria Tenhemelopneming
di 15 aug kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 17 augustus
do 17 aug 07:00 Hoogstraten [B] bezinningbezinning
 
vrijdag 18 augustus
vr 18 t/m zo 20 aug 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
vr 18 t/m zo 20 aug 17:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
vr 18 t/m zo 27 aug 14:00jeugd-jongeren Keulen [D] bedevaartbedevaart
 
zaterdag 19 augustus
za 19 t/m za 26 aug jeugd-jongeren Loosdrechtse Plassen reisreis B Den BoschB Den Bosch
za 19 t/m ma 28 aug 09:00jeugd-jongeren Slovenië reisreis Sint JanSint Jan
 
zondag 20 augustus
zo 20 t/m wo 23 aug 13:00jeugd-jongeren Diessen NB muziekmuziek
zo 20 t/m za 26 aug Rimini [I] ontmoetingontmoeting CLCL
 
maandag 21 augustus
ma 21 t/m wo 23 aug 11:45jeugd-jongeren Oosterhout NB retraiteretraite
ma 21 t/m vr 25 aug jeugd-jongeren Epen LI reisreis B RoermondB Roermond
ma 21 t/m vr 25 aug jeugd-jongeren Oirlo LI reisreis B RoermondB Roermond
ma 21 t/m vr 25 aug jeugd-jongeren Oirlo LI reisreis B Den BoschB Den Bosch
 
woensdag 23 augustus - Sint Rosa van Lima
wo 23 t/m vr 25 aug 10:30 Egmond-Binnen NH retraiteretraite
 
donderdag 24 augustus - Naturalisatiedag / Heilige Bartholomeus
do 24 aug 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
vrijdag 25 augustus
vr 25 t/m zo 27 aug 20:00 Biezenmortel NB retraiteretraite KNRKNR
vr 25 t/m zo 27 aug 19:00jeugd-jongeren Nieuw Wassenaar ZH retraiteretraite
 
zaterdag 26 augustus
za 26 aug 14:00 Maastricht LI bezinningbezinning
 
zondag 27 augustus
zo 27 t/m do 31 aug 16:30 Sittard LI retraiteretraite Regina CarmeliRegina Carmeli
 
maandag 28 augustus - Sint Augustinus
ma 28 aug t/m zo 3 sep 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
donderdag 31 augustus
do 31 aug t/m zo 10 sep Medjugorje bedevaartbedevaart
- september -
 
vrijdag 1 september
vr 1 sep 12:00 Brugge [B] bezinningbezinning
vr 1 sep 15:00 Den Bosch NB processieprocessie KNRKNR
vr 1 t/m zo 3 sep 19:00 Velp NB bezinningbezinning
 
zaterdag 2 september
za 2 sep 11:30 Overijse [B] conferentieconferentie Klooster MaleizenKlooster Maleizen
za 2 sep 08:30 Düsseldorf [D] conferentieconferentie
za 2 t/m do 7 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
zondag 3 september
zo 3 sep 15:00 Moerzeke [B] gebedgebed
zo 3 t/m za 9 sep Wittem LI bedevaartbedevaart
 
maandag 4 september
vanaf ma 4 sep 19:00 s-Heerenhoek ZE cursuscursus B BredaB Breda
ma 4 t/m zo 17 sep diverse bedevaartbedevaart B GroningenB Groningen
 
dinsdag 5 september
di 5 sep diverse bezinningbezinning
di 5 sep 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
di 5 sep 08:15 Zwolle OV ontmoetingontmoeting
di 5 t/m zo 17 sep Israël reisreis Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
donderdag 7 september
do 7 sep 20:00 Coevorden DR lezinglezing Kerk in NoodKerk in Nood
do 7 sep 18:00 Roermond LI bezinningbezinning
do 7 sep 14:00 Sittard LI bezinningbezinning
 
vrijdag 8 september - Maria Geboorte
vr 8 t/m zo 10 sep 17:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zaterdag 9 september
za 9 sep 13:30 Tegelen LI bezinningbezinning
za 9 sep 13:00 Nieuw Zevenaar GE ontmoetingontmoeting
za 9 sep jeugd-jongeren Hilversum NH ontmoetingontmoeting KNRKNR
za 9 t/m zo 10 sep Nederland ontmoetingontmoeting
 
maandag 11 september
ma 11 t/m do 14 sep Egmond-Binnen NH retraiteretraite
ma 11 t/m vr 15 sep Fatima [P] bedevaartbedevaart Kerk in NoodKerk in Nood
ma 11 t/m za 16 sep Fatima [P] bedevaartbedevaart B HaarlemB Haarlem
 
dinsdag 12 september
di 12 sep Haarlem NH bezinningbezinning B HaarlemB Haarlem
 
vrijdag 15 september - Onze Lieve Vrouw van Smarten
vr 15 t/m za 16 sep 15:50 Weert LI retraiteretraite
vr 15 t/m zo 17 sep 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
vr 15 t/m vr 29 sep jeugd-jongeren Italië bedevaartbedevaart Franciscaanse BewegingFranciscaanse Beweging
 
zaterdag 16 september
za 16 sep 14:00 Roermond LI bezinningbezinning
za 16 sep 11:00 Heiloo NH festiviteitfestiviteit
za 16 t/m do 28 sep Italië reisreis
 
maandag 18 september
ma 18 t/m zo 24 sep 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
dinsdag 19 september - Prinsjesdag
di 19 sep 17:00priesters-religieuzen Zeist UT ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
di 19 sep t/m di 28 nov 19:00 Rotterdam ZH cursuscursus RK AlphacentrumRK Alphacentrum
 
woensdag 20 september
vanaf wo 20 sep 18:30 Heerhugowaard NH ontmoetingontmoeting
 
donderdag 21 september
do 21 sep thuis/overal cursuscursus RK AlphacentrumRK Alphacentrum
 
zaterdag 23 september - Heilige Linus
za 23 sep 10:00 Hilversum NH conferentieconferentie
vanaf za 23 sep 09:00 Nieuwkuijk NB ontmoetingontmoeting FocolareFocolare
 
maandag 25 september
ma 25 t/m vr 29 sep Egmond-Binnen NH retraiteretraite
 
woensdag 27 september
wo 27 sep 10:00 Egmond-Binnen NH ontmoetingontmoeting
wo 27 sep 19:30 Valkenburg LI lezinglezing Kerk in NoodKerk in Nood
 
vrijdag 29 september - Sint Michaël
vr 29 sep t/m di 3 okt Banneux [B] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
zaterdag 30 september - Sint Hiëronimus
za 30 sep 14:00 Maastricht LI bezinningbezinning
za 30 sep 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 30 sep t/m zo 1 okt 19:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 30 sep t/m vr 6 okt Assisi [I] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
- oktober -
 
zondag 1 oktober
zo 1 okt 15:00 Berg en Terblijt LI ontmoetingontmoeting
zo 1 okt 15:00 Moerzeke [B] gebedgebed
zo 1 okt jeugd-jongeren Nieuw Den Haag ZH ontmoetingontmoeting RKJRKJ
 
maandag 2 oktober - Heilige Engelbewaarders
ma 2 t/m wo 11 okt Assisi [I] reisreis
 
dinsdag 3 oktober
di 3 okt onbekend ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
di 3 okt 20:00 Berkel en Rodenrijs ZH lezinglezing Kerk in NoodKerk in Nood
di 3 okt 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
di 3 okt 08:15 Zwolle OV ontmoetingontmoeting
 
woensdag 4 oktober - Werelddierendag / Sint Franciscus
wo 4 t/m zo 8 okt Pyreneën reisreis
 
vrijdag 6 oktober
vr 6 okt 15:30 Nijmegen GE festiviteitfestiviteit
vr 6 okt 12:00 Brugge [B] bezinningbezinning
vr 6 t/m zo 8 okt 10:30 Sittard LI reisreis Regina CarmeliRegina Carmeli
vr 6 t/m di 10 okt 08:00 Banneux [B] bedevaartbedevaart B UtrechtB Utrecht
 
zaterdag 7 oktober - Heilige Maagd Maria van de Rozenkrans
za 7 okt 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 7 okt 11:30 Overijse [B] conferentieconferentie Klooster MaleizenKlooster Maleizen
 
woensdag 11 oktober - H. Johannes XXIII
wo 11 okt Banneux [B] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
donderdag 12 oktober
do 12 okt 18:00 Roermond LI bezinningbezinning
do 12 okt 14:00 Sittard LI bezinningbezinning
do 12 t/m zo 22 okt Rome [I] bedevaartbedevaart B RotterdamB Rotterdam
 
vrijdag 13 oktober
vr 13 t/m zo 15 okt 10:00gezin Tegelen LI ontmoetingontmoeting Priorij NazarethPriorij Nazareth
vr 13 t/m zo 15 okt 16:00jeugd-jongeren Echt LI bezinningbezinning
vr 13 t/m do 19 okt Zuid-Italië reisreis Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
zaterdag 14 oktober
za 14 okt 14:00 Roermond LI bezinningbezinning
za 14 okt 19:00 Helvoirt NB bezinningbezinning
za 14 t/m za 21 okt Lourdes [F] bedevaartbedevaart B Den BoschB Den Bosch
za 14 t/m za 21 okt Rome [I] bedevaartbedevaart B RotterdamB Rotterdam
za 14 t/m za 21 okt jeugd-jongeren Lourdes [F] bedevaartbedevaart B Den BoschB Den Bosch
 
zondag 15 oktober
zo 15 t/m za 21 okt Rome [I] reisreis
zo 15 t/m za 28 okt China bedevaartbedevaart
 
maandag 16 oktober
ma 16 t/m zo 22 okt 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
woensdag 18 oktober
wo 18 okt 19:30 Haastrecht ZH festiviteitfestiviteit Samen ter WegheSamen ter Weghe
 
donderdag 19 oktober
do 19 okt thuis/overal cursuscursus RK AlphacentrumRK Alphacentrum
 
zaterdag 21 oktober
za 21 okt 14:00 Maastricht LI bezinningbezinning
 
donderdag 26 oktober
do 26 okt 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
vrijdag 27 oktober
vr 27 okt t/m wo 1 nov Overijse [B] bezinningbezinning Klooster MaleizenKlooster Maleizen
 
zaterdag 28 oktober
za 28 okt 13:30 Tegelen LI bezinningbezinning
za 28 t/m zo 29 okt 17:30jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zondag 29 oktober
zo 29 okt 03:00 kerkjaarkerkjaar
zo 29 okt jeugd-jongeren onbekend ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
- november -
 
woensdag 1 november - Allerheiligen
wo 1 nov kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 2 november - Allerzielen
do 2 nov kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 3 november - Heilige Hubertus
vr 3 nov 12:00 Brugge [B] bezinningbezinning
 
zaterdag 4 november
za 4 nov 11:30 Overijse [B] conferentieconferentie Klooster MaleizenKlooster Maleizen
 
zondag 5 november
zo 5 nov 15:00 Breda NB bezinningbezinning B BredaB Breda
zo 5 nov 15:00 Moerzeke [B] gebedgebed
zo 5 t/m vr 10 nov 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
dinsdag 7 november - Heilige Willibrord
di 7 nov 08:15 Zwolle OV ontmoetingontmoeting
 
woensdag 8 november
wo 8 nov 10:30 Deventer OV ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
 
donderdag 9 november - Kerkwijding Lateraanse Basiliek
do 9 nov 18:00 Roermond LI bezinningbezinning
do 9 nov 14:00 Sittard LI bezinningbezinning
 
vrijdag 10 november
vr 10 t/m za 11 nov 15:50 Weert LI retraiteretraite
vr 10 t/m zo 12 nov 16:00 De Glind UT cursuscursus
 
zaterdag 11 november - Sint Maarten
za 11 nov 14:00 Roermond LI bezinningbezinning
za 11 nov jeugd-jongeren onbekend ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
za 11 nov 10:30 Utrecht UT liturgieliturgie B UtrechtB Utrecht
za 11 nov Rotterdam ZH ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
 
zondag 12 november
zo 12 t/m za 18 nov 17:00priesters-religieuzen Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
maandag 13 november
ma 13 nov onbekend ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
 
dinsdag 14 november
di 14 nov onbekend ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
di 14 nov 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
 
donderdag 16 november
do 16 nov thuis/overal cursuscursus RK AlphacentrumRK Alphacentrum
do 16 nov 20:00 Nieuw Sneek FR lezinglezing Kerk in NoodKerk in Nood
do 16 nov 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
vrijdag 17 november
vr 17 nov 20:00 Houten UT lezinglezing Kerk in NoodKerk in Nood
vr 17 t/m zo 19 nov 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 18 november
za 18 nov 10:30 Arnhem GE ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
za 18 nov 14:00 Maastricht LI bezinningbezinning
 
zondag 19 november
zo 19 t/m za 25 nov 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
zaterdag 25 november
za 25 nov 13:30 Tegelen LI bezinningbezinning
za 25 nov Hilversum NH conferentieconferentie Kerk in NoodKerk in Nood
za 25 t/m zo 26 nov 19:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 25 t/m zo 26 nov Oosterhout NB reisreis
- december -
 
vrijdag 1 december
vr 1 dec 12:00 Brugge [B] bezinningbezinning
 
zaterdag 2 december
za 2 dec 11:30 Overijse [B] conferentieconferentie Klooster MaleizenKlooster Maleizen
 
zondag 3 december - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 3 dec 15:00 Moerzeke [B] gebedgebed
zo 3 t/m zo 24 dec kerkjaarkerkjaar
 
maandag 4 december
ma 4 t/m za 9 dec Nederland bezinningbezinning
 
dinsdag 5 december
di 5 dec 08:15 Zwolle OV ontmoetingontmoeting
 
donderdag 7 december
do 7 t/m zo 10 dec 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
vrijdag 8 december - Maria Onbevlekte Ontvangenis
vr 8 t/m zo 10 dec 17:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zaterdag 9 december
za 9 dec Den Haag ZH politiekpolitiek
za 9 dec 14:00 Roermond LI bezinningbezinning
 
zondag 10 december - 2e zondag vd Advent - Populus Sion
zo 10 dec 09:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zaterdag 16 december
za 16 dec 13:30 Tegelen LI bezinningbezinning
za 16 dec 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zondag 17 december - 3e zondag vd Advent - Gaudete
zo 17 dec kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 21 december - Sint Thomas
do 21 dec thuis/overal cursuscursus RK AlphacentrumRK Alphacentrum
do 21 dec 18:00 Roermond LI bezinningbezinning
do 21 dec 14:00 Sittard LI bezinningbezinning
 
zaterdag 23 december
za 23 dec 14:00 Maastricht LI bezinningbezinning
 
maandag 25 december - 1e Kerstdag
ma 25 t/m di 26 dec kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 26 december - 2e Kerstdag / Heilige Stefanus
di 26 dec t/m ma 1 jan 2018 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
zondag 31 december - Heilige Familie
zo 31 dec t/m ma 1 jan 2018 21:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
- januari 2018 -
 
zaterdag 20 januari
za 20 jan 2018 Zeist UT ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
za 20 jan 2018 onbekend ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
- februari 2018 -
 
woensdag 14 februari - Aswoensdag / Valentijnsdag
wo 14 feb 2018 kerkjaarkerkjaar
wo 14 feb t/m za 31 mrt 2018 kerkjaarkerkjaar
- maart 2018 -
 
zondag 4 maart
zo 4 t/m di 6 mrt 2018 Washington [VS] conferentieconferentie
 
dinsdag 13 maart
di 13 mrt 2018 kerkjaarkerkjaar
 
woensdag 14 maart - Pi-dag
wo 14 mrt 2018 Amerika [VS] festiviteitfestiviteit
 
dinsdag 20 maart
di 20 t/m vr 23 mrt 2018 15:00 Sittard LI retraiteretraite Regina CarmeliRegina Carmeli
 
vrijdag 23 maart
vr 23 mrt 2018 Amsterdam NH bezinningbezinning Kerk in NoodKerk in Nood
 
zondag 25 maart - Palmzondag / Aankondiging van de Heer
zo 25 mrt 2018 02:00 kerkjaarkerkjaar
zo 25 mrt 2018 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 29 maart - Witte Donderdag
do 29 mrt 2018 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 30 maart - Goede Vrijdag
vr 30 mrt 2018 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 31 maart - Paaszaterdag
za 31 mrt 2018 kerkjaarkerkjaar
- april 2018 -
 
zondag 1 april - 1e Paasdag
zo 1 t/m ma 2 apr 2018 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 2 april - 2e Paasdag
ma 2 apr 2018 Hakendover [B] processieprocessie
 
zaterdag 7 april
za 7 apr 2018 jeugd-jongeren Den Bosch NB ontmoetingontmoeting B Den BoschB Den Bosch
 
zondag 8 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen
zo 8 apr 2018 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 16 april - Verjaardag paus Benedictus XVI
ma 16 apr 2018 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 22 april
zo 22 apr 2018 kerkjaarkerkjaar
- mei 2018 -
 
donderdag 10 mei - Hemelvaartsdag
do 10 mei 2018 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 13 mei - Moederdag / Sint Servatius
zo 13 mei 2018 thuis festiviteitfestiviteit
 
zondag 20 mei - 1e Pinksterdag
zo 20 t/m ma 21 mei 2018 kerkjaarkerkjaar
- juni 2018 -
 
vrijdag 1 juni
vr 1 t/m zo 3 jun 2018 gezin Helvoirt NB ontmoetingontmoeting
 
zondag 10 juni - Vaderdag (B)
zo 10 jun 2018 thuis [B] festiviteitfestiviteit
 
zondag 17 juni - Vaderdag (NL)
zo 17 jun 2018 thuis festiviteitfestiviteit
- juli 2018 -
 
dinsdag 17 juli
di 17 t/m vr 20 jul 2018 15:00 Sittard LI retraiteretraite Regina CarmeliRegina Carmeli
- augustus 2018 -
 
dinsdag 21 augustus
di 21 t/m zo 26 aug 2018 gezin Dublin ontmoetingontmoeting
- september 2018 -
 
woensdag 12 september
wo 12 sep 2018 Haarlem NH bezinningbezinning B HaarlemB Haarlem
- oktober 2018 -
 
zondag 28 oktober
zo 28 okt 2018 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2018 -
 
donderdag 1 november - Allerheiligen
do 1 nov 2018 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 2 november - Allerzielen
vr 2 nov 2018 kerkjaarkerkjaar
- december 2018 -
 
zondag 2 december - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 2 t/m ma 24 dec 2018 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 17 december
ma 17 dec 2018 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 25 december - 1e Kerstdag
di 25 t/m wo 26 dec 2018 kerkjaarkerkjaar
- januari 2019 -
 
dinsdag 22 januari - Sint Vincentius
di 22 t/m zo 27 jan 2019 jeugd-jongeren Panama-stad ontmoetingontmoeting
- maart 2019 -
 
woensdag 6 maart - Aswoensdag
wo 6 mrt 2019 kerkjaarkerkjaar
wo 6 mrt t/m za 20 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 14 maart - Pi-dag
do 14 mrt 2019 Amerika [VS] festiviteitfestiviteit
 
zondag 31 maart - Zondag Laetare
zo 31 mrt 2019 02:00 kerkjaarkerkjaar
- april 2019 -
 
zondag 14 april - Palmzondag / Heilige Lidwina
zo 14 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 16 april - Verjaardag paus Benedictus XVI
di 16 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 18 april - Witte Donderdag
do 18 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 19 april - Goede Vrijdag / Heilige Leo
vr 19 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 20 april - Paaszaterdag
za 20 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 21 april - 1e Paasdag
zo 21 t/m ma 22 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 28 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen
zo 28 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
- mei 2019 -
 
zondag 12 mei - Moederdag / Sint Pancratius
zo 12 mei 2019 thuis festiviteitfestiviteit
zo 12 mei 2019 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 30 mei - Hemelvaartsdag
do 30 mei 2019 kerkjaarkerkjaar
- juni 2019 -
 
zondag 9 juni - 1e Pinksterdag / Vaderdag (B)
zo 9 jun 2019 thuis [B] festiviteitfestiviteit
zo 9 t/m ma 10 jun 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 16 juni - Heilige Drieëenheid / Vaderdag (NL)
zo 16 jun 2019 thuis festiviteitfestiviteit
- oktober 2019 -
 
zondag 27 oktober
zo 27 okt 2019 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2019 -
 
vrijdag 1 november - Allerheiligen
vr 1 nov 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 2 november - Allerzielen
za 2 nov 2019 kerkjaarkerkjaar
- december 2019 -
 
zondag 1 december - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 1 t/m di 24 dec 2019 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 17 december
di 17 dec 2019 kerkjaarkerkjaar
 
woensdag 25 december - 1e Kerstdag
wo 25 t/m do 26 dec 2019 kerkjaarkerkjaar
- februari 2020 -
 
woensdag 26 februari - Aswoensdag
wo 26 feb 2020 kerkjaarkerkjaar
wo 26 feb t/m za 11 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
- maart 2020 -
 
zaterdag 14 maart - Pi-dag
za 14 mrt 2020 Amerika [VS] festiviteitfestiviteit
 
zondag 29 maart
zo 29 mrt 2020 02:00 kerkjaarkerkjaar
- april 2020 -
 
zondag 5 april - Palmzondag
zo 5 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 9 april - Witte Donderdag
do 9 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 10 april - Goede Vrijdag
vr 10 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 11 april - Paaszaterdag
za 11 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 12 april - 1e Paasdag
zo 12 t/m ma 13 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 16 april - Verjaardag paus Benedictus XVI
do 16 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 19 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen / Heilige Leo
zo 19 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
- mei 2020 -
 
zondag 3 mei
zo 3 mei 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 10 mei - Moederdag
zo 10 mei 2020 thuis festiviteitfestiviteit
 
donderdag 21 mei - Hemelvaartsdag
do 21 mei 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 31 mei - 1e Pinksterdag / Maria bezoekt haar nicht Elisabet
zo 31 mei t/m ma 1 jun 2020 kerkjaarkerkjaar
- juni 2020 -
 
zondag 14 juni - Vaderdag (B)
zo 14 jun 2020 thuis [B] festiviteitfestiviteit
 
zondag 21 juni - Vaderdag (NL)
zo 21 jun 2020 thuis festiviteitfestiviteit
- oktober 2020 -
 
zondag 25 oktober
zo 25 okt 2020 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2020 -
 
zondag 1 november - Allerheiligen
zo 1 nov 2020 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 2 november - Allerzielen
ma 2 nov 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 29 november - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 29 nov t/m do 24 dec 2020 kerkjaarkerkjaar
- december 2020 -
 
donderdag 17 december
do 17 dec 2020 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 25 december - 1e Kerstdag
vr 25 t/m za 26 dec 2020 kerkjaarkerkjaar
451 van 446 toekomstige activiteiten
Nieuw evenementen die zijn gemarkeerd met dit sterretje zijn de laatste 3 dagen toegevoegd.


Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. © 2017 rkactiviteiten.nl
Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever
Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl