Vandaag is zaterdag 26 mei  

  toon alles extra   smal
 wanneer tijd PJG titel plaats regio  categorie  organisatie
- februari -
 
donderdag 1 februari
do 1 feb t/m vr 15 jun jeugd-jongeren Nederland festiviteitfestiviteit KBVKKBVK
- mei -
 
vrijdag 25 mei - Sint Urbanus
vr 25 t/m zo 27 mei 18:00jeugd-jongeren Luxemburg [L] ontmoetingontmoeting Blauwe ZustersBlauwe Zusters
vr 25 t/m zo 27 mei 19:00jeugd-jongeren Maastricht LI bedevaartbedevaart
vr 25 t/m zo 27 mei 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
maandag 28 mei
ma 28 mei 16:00jeugd-jongeren Schoonhoven ZH ontmoetingontmoeting Samen ter WegheSamen ter Weghe
- juni -
 
maandag 4 juni
ma 4 jun 16:00jeugd-jongeren Schoonhoven ZH bezinningbezinning Samen ter WegheSamen ter Weghe
 
vrijdag 8 juni - Heilig Hart van Jezus
vr 8 jun 19:30jeugd-jongeren Heiloo NH bezinningbezinning
vr 8 t/m zo 10 jun 18:00jeugd-jongeren Dokkum FR ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
 
zondag 10 juni - Vaderdag (B)
zo 10 jun 18:00jeugd-jongeren Heiloo NH festiviteitfestiviteit B HaarlemB Haarlem
 
maandag 11 juni
ma 11 jun 16:00jeugd-jongeren Schoonhoven ZH ontmoetingontmoeting Samen ter WegheSamen ter Weghe
 
woensdag 13 juni - Heilige Antonius van Padua
wo 13 jun 20:00jeugd-jongeren Haarlem NH ontmoetingontmoeting Life TeenLife Teen
 
zaterdag 16 juni
za 16 jun 16:30jeugd-jongeren Amsterdam NH ontmoetingontmoeting Opus DeiOpus Dei
za 16 t/m zo 17 jun jeugd-jongeren Helvoirt NB ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
 
vrijdag 29 juni - Heilige Petrus en Paulus
vr 29 jun 18:30jeugd-jongeren Drunen NB festiviteitfestiviteit B Den BoschB Den Bosch
vr 29 jun t/m zo 1 jul 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 30 juni
za 30 jun 09:30jeugd-jongeren Roosendaal NB festiviteitfestiviteit B BredaB Breda
- juli -
 
zondag 1 juli
zo 1 jul 16:30jeugd-jongeren Zandvoort NH liturgieliturgie RKJRKJ
zo 1 t/m di 31 jul jeugd-jongeren Nader te bepalen ontmoetingontmoeting Hi5spiritHi5spirit
 
zondag 8 juli
zo 8 t/m do 19 jul jeugd-jongeren Israël reisreis Opus DeiOpus Dei
 
zaterdag 14 juli
za 14 t/m zo 22 jul jeugd-jongeren Łódź [PL] kampkamp
 
zondag 15 juli
zo 15 t/m di 24 jul 09:00jeugd-jongeren Franse Alpen [F] kampkamp Sint JanSint Jan
zo 15 t/m di 24 jul 16:00jeugd-jongeren Kortemark [B] retraiteretraite
 
maandag 16 juli
ma 16 t/m vr 27 jul jeugd-jongeren Italië [I] reisreis B UtrechtB Utrecht
 
zaterdag 21 juli
za 21 t/m wo 25 jul 16:00jeugd-jongeren Heiloo NH kampkamp B HaarlemB Haarlem
za 21 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
za 21 t/m zo 29 jul jeugd-jongeren Taizé reisreis Hi5spiritHi5spirit
 
zondag 22 juli - Maria Magdalena
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Uden NB kampkamp B RotterdamB Rotterdam
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Amerongen UT kampkamp B RotterdamB Rotterdam
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Vinkeveen NH kampkamp B RotterdamB Rotterdam
 
maandag 23 juli
ma 23 t/m vr 27 jul jeugd-jongeren Haarle OV kampkamp Opus DeiOpus Dei
ma 23 t/m vr 27 jul jeugd-jongeren Haarle OV kampkamp Opus DeiOpus Dei
ma 23 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Helvoirt NB kampkamp Life TeenLife Teen
 
donderdag 26 juli
do 26 jul t/m za 4 aug jeugd-jongeren Rome [I] bedevaartbedevaart
 
vrijdag 27 juli - Titus Brandsma
vr 27 jul t/m wo 8 aug jeugd-jongeren Lourdes [F] bedevaartbedevaart
 
zondag 29 juli
zo 29 jul t/m do 2 aug jeugd-jongeren Londen [GB] kampkamp Opus DeiOpus Dei
zo 29 jul t/m za 4 aug jeugd-jongeren Engeland [GB] bedevaartbedevaart
zo 29 jul t/m za 4 aug jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
- augustus -
 
zaterdag 4 augustus
za 4 t/m do 9 aug jeugd-jongeren Helvoirt NB kampkamp EmmanuelEmmanuel
za 4 t/m do 9 aug jeugd-jongeren Haarle OV kampkamp B UtrechtB Utrecht
za 4 t/m vr 10 aug jeugd-jongeren Someren NB kampkamp KCVKCV
za 4 t/m za 11 aug jeugd-jongeren Veenendaal UT kampkamp WKJWKJ
 
zondag 5 augustus
zo 5 t/m za 11 aug jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
zo 5 t/m za 11 aug jeugd-jongeren Rotterdel [D] kampkamp B UtrechtB Utrecht
 
maandag 6 augustus - Gedaanteverandering van Jezus
ma 6 t/m vr 10 aug jeugd-jongeren Weert LI kampkamp B RoermondB Roermond
ma 6 t/m vr 10 aug jeugd-jongeren Epen LI kampkamp B RoermondB Roermond
 
zaterdag 11 augustus
za 11 t/m za 18 aug jeugd-jongeren Loosdrecht NH kampkamp B Den BoschB Den Bosch
 
maandag 13 augustus
ma 13 t/m vr 17 aug jeugd-jongeren Kinrooi [B] kampkamp B RoermondB Roermond
ma 13 t/m vr 17 aug jeugd-jongeren Sittard LI kampkamp B RoermondB Roermond
 
dinsdag 14 augustus - Heilige Maximiliaan Kolbe
di 14 t/m do 23 aug 16:00jeugd-jongeren Kortemark [B] retraiteretraite
 
zaterdag 25 augustus
za 25 aug jeugd-jongeren onbekend ontmoetingontmoeting
- september -
 
zaterdag 8 september - Maria Geboorte
za 8 t/m zo 9 sep 19:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
donderdag 20 september
do 20 t/m zo 23 sep 21:00jeugd-jongeren Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
vrijdag 21 september
vr 21 t/m zo 23 sep 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
vrijdag 28 september
vr 28 t/m zo 30 sep jeugd-jongeren onbekend ontmoetingontmoeting Franciscaans JongerenwerkFranciscaans Jongerenwerk
 
zaterdag 29 september - Sint Michaël
za 29 t/m zo 30 sep jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
- oktober -
 
vrijdag 5 oktober
vr 5 t/m zo 7 okt 19:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 6 oktober
za 6 t/m zo 7 okt 17:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
vrijdag 19 oktober
vr 19 t/m zo 21 okt jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
- november -
 
donderdag 1 november - Allerheiligen
do 1 t/m zo 4 nov 21:00jeugd-jongeren Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
vrijdag 9 november - Kerkwijding Lateraanse Basiliek
vr 9 t/m zo 11 nov jeugd-jongeren Appelscha FR ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
 
vrijdag 23 november
vr 23 t/m zo 25 nov jeugd-jongeren Appelscha FL ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
 
vrijdag 30 november
vr 30 nov t/m zo 2 dec 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
- december -
 
zaterdag 1 december
za 1 t/m zo 2 dec 19:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
donderdag 6 december - Sinterklaas
do 6 t/m zo 9 dec 21:00jeugd-jongeren Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
zaterdag 8 december - Maria Onbevlekte Ontvangenis
za 8 t/m zo 9 dec jeugd-jongeren Helvoirt NB ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
 
zondag 9 december - 2e zondag vd Advent - Populus Sion
zo 9 dec 09:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
- januari 2019 -
 
zondag 13 januari - Doop van de Heer
zo 13 t/m do 31 jan 2019 jeugd-jongeren Panama reisreis
 
dinsdag 15 januari
di 15 t/m di 29 jan 2019 jeugd-jongeren Panama reisreis VNBVNB
 
dinsdag 22 januari - Sint Vincentius
di 22 t/m zo 27 jan 2019 jeugd-jongeren Panama-stad ontmoetingontmoeting
71 van 485 toekomstige activiteiten
Nieuw evenementen die zijn gemarkeerd met dit sterretje zijn de laatste 3 dagen toegevoegd.


Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. © 2018 rkactiviteiten.nl
Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever
Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl