Vandaag is vrijdag 20 april  

  toon alles extra   smal
 wanneer tijd PJG titel plaats regio  categorie  organisatie
- februari -
 
donderdag 1 februari
do 1 feb t/m vr 15 jun jeugd-jongeren Nederland festiviteitfestiviteit KBVKKBVK
- maart -
 
donderdag 29 maart - Witte Donderdag
do 29 mrt t/m ma 30 apr 13:00 Oldenzaal OV cultuurcultuur
- april -
 
dinsdag 17 april
vanaf di 17 apr 19:30 Den Bosch NB cursuscursus
 
donderdag 19 april - Heilige Leo
do 19 t/m zo 22 apr 21:00jeugd-jongeren Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
vrijdag 20 april
vr 20 t/m za 21 apr Weert LI retraiteretraite
vr 20 t/m zo 22 apr 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
vr 20 t/m zo 22 apr 17:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
vr 20 t/m vr 27 apr Haarlem NH cultuurcultuur
 
zaterdag 21 april
za 21 apr 09:30 Hilversum NH conferentieconferentie
za 21 apr 10:30 Hoeven NB ontmoetingontmoeting BovendonkBovendonk
za 21 apr 09:00 Roermond LI ontmoetingontmoeting
za 21 apr 09:00 Vogelenzang NH ontmoetingontmoeting TiltenbergTiltenberg
za 21 apr 11:00 Amsterdam NH lezinglezing
za 21 apr 10:30 Houten UT conferentieconferentie KNRKNR
za 21 t/m zo 22 apr 10:00 Den Haag ZH bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
za 21 t/m di 24 apr Beauraing [B] bedevaartbedevaart
 
zondag 22 april
zo 22 apr Beauraing [B] bedevaartbedevaart
zo 22 apr 12:00jeugd-jongeren Uitgeest NH ontmoetingontmoeting B HaarlemB Haarlem
zo 22 apr 15:00 Brussel [B] politiekpolitiek
zo 22 apr 13:00 Heverlee [B] cultuurcultuur
zo 22 apr 10:00 Heerlen LI ontmoetingontmoeting Radio MariaRadio Maria
zo 22 apr 15:00 Hoeven NB liturgieliturgie B BredaB Breda
zo 22 apr 16:00 Kerkrade LI liturgieliturgie RolducRolduc
zo 22 apr kerkjaarkerkjaar
zo 22 t/m zo 29 apr Taizé [F] reisreis
 
dinsdag 24 april
di 24 apr 20:15 Zwolle OV muziekmuziek
di 24 apr 20:00 Groningen GR lezinglezing Kerk in NoodKerk in Nood
di 24 apr 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
 
woensdag 25 april
wo 25 apr 11:00priesters-religieuzen Utrecht UT ontmoetingontmoeting B UtrechtB Utrecht
 
donderdag 26 april
do 26 apr thuis/overal cursuscursus RK AlphacentrumRK Alphacentrum
 
vrijdag 27 april - Koningsdag
vr 27 t/m zo 29 apr 19:30 Megen NB bezinningbezinning Franciscaanse BewegingFranciscaanse Beweging
vr 27 t/m zo 29 apr jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
vr 27 apr t/m vr 4 mei gezin Voorthuizen GE festiviteitfestiviteit KCVKCV
vr 27 apr t/m za 5 mei Lourdes [F] bedevaartbedevaart B UtrechtB Utrecht
 
zaterdag 28 april
za 28 apr 15:00 Heeswijk NB ontmoetingontmoeting
za 28 apr 17:00 Den Bosch NB muziekmuziek
za 28 apr 10:00 Heeswijk-Dinther NB retraiteretraite Abdij van BerneAbdij van Berne
za 28 t/m zo 29 apr Kerkrade LI bezinningbezinning RolducRolduc
za 28 apr t/m vr 4 mei jeugd-jongeren Voorthuizen GE festiviteitfestiviteit KCVKCV
za 28 apr t/m za 5 mei Lourdes [F] bedevaartbedevaart B UtrechtB Utrecht
za 28 apr t/m zo 6 mei Assisi [I] bedevaartbedevaart B HaarlemB Haarlem
za 28 apr t/m zo 6 mei Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zondag 29 april
zo 29 apr 13:00 Sint Agatha lezinglezing
 
maandag 30 april
ma 30 apr t/m do 3 mei 13:00jeugd-jongeren Heiloo NH kampkamp Sint JanSint Jan
ma 30 apr t/m za 5 mei 09:00jeugd-jongeren Libramont [B] kampkamp Sint JanSint Jan
ma 30 apr t/m za 5 mei Assisi [I] bedevaartbedevaart B HaarlemB Haarlem
- mei -
 
dinsdag 1 mei - Dag van de arbeid
di 1 mei 11:00 Moerzeke [B] conferentieconferentie
di 1 mei 08:15 Zwolle OV ontmoetingontmoeting
di 1 t/m di 15 mei 09:00 Nieuw Heiloo NH bezinningbezinning
 
woensdag 2 mei
wo 2 mei 13:30 Den Bosch NB conferentieconferentie
wo 2 mei 09:30 Den Bosch NB conferentieconferentie
 
donderdag 3 mei
do 3 mei 20:00 Tilburg NB conferentieconferentie
do 3 mei 19:30 Den Bosch NB ontmoetingontmoeting
do 3 mei Kerkrade LI bezinningbezinning RolducRolduc
do 3 mei 20:00 Burgum lezinglezing Kerk in NoodKerk in Nood
 
vrijdag 4 mei - Nationale dodenherdenking
vr 4 t/m zo 6 mei 13:00 Velp NB bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
vr 4 t/m zo 6 mei jeugd-jongeren Megen NB ontmoetingontmoeting Franciscaans JongerenwerkFranciscaans Jongerenwerk
vr 4 t/m ma 7 mei 16:00 Vessem NB bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
vr 4 t/m di 8 mei Banneux [B] bedevaartbedevaart
 
zaterdag 5 mei - Bevrijdingsdag
za 5 mei 13:00 Nieuw Heilig Landstichting GE conferentieconferentie
za 5 mei 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
za 5 mei Boxmeer NB ontmoetingontmoeting KarmelKarmel
za 5 mei 14:00 Nieuw Heiloo NH bezinningbezinning
za 5 mei Rome [I] conferentieconferentie
za 5 mei 11:30 Heiloo NH gebedgebed
za 5 mei 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 5 mei 10:00 Aken [D] liturgieliturgie
za 5 t/m zo 6 mei 19:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 5 t/m wo 9 mei 17:00 Helvoirt NB bezinningbezinning EmmausEmmaus
 
zondag 6 mei
zo 6 mei 13:30 Den Bosch NB conferentieconferentie
zo 6 mei 09:00gezin Den Bosch NB bezinningbezinning
zo 6 mei 16:00 Merkelbeek LI gebedgebed FSO - Het WerkFSO - Het Werk
zo 6 mei 06:30 Den Bosch NB bedevaartbedevaart
zo 6 mei 10:00 Lelystad FL ontmoetingontmoeting Radio MariaRadio Maria
zo 6 mei 10:00gezin Menen [B] bedevaartbedevaart
 
maandag 7 mei
ma 7 mei 08:30 Vogelenzang NH bezinningbezinning
ma 7 mei 18:00jeugd-jongeren Delft ZH lezinglezing RKJ DelftRKJ Delft
 
woensdag 9 mei
wo 9 mei 20:00 Nieuw Heiloo NH bezinningbezinning
vanaf wo 9 mei 19:00 Oosterhout NB cursuscursus B BredaB Breda
wo 9 t/m za 12 mei 17:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
donderdag 10 mei - Hemelvaartsdag
do 10 mei 16:30 Dordrecht ZH liturgieliturgie Gregoriaans DordtGregoriaans Dordt
do 10 mei kerkjaarkerkjaar
do 10 t/m zo 13 mei 09:00jeugd-jongeren Ardennen [B] kampkamp Sint JanSint Jan
 
vrijdag 11 mei - Sint Mamertus
vr 11 mei 19:00 Kerkrade LI conferentieconferentie B RoermondB Roermond
vr 11 mei 19:30jeugd-jongeren Heiloo NH bezinningbezinning
vr 11 t/m zo 13 mei 18:30jeugd-jongeren Kortemark [B] gebedgebed
vr 11 t/m zo 13 mei 17:00jeugd-jongeren Helvoirt NB kampkamp Sint JanSint Jan
vr 11 t/m zo 13 mei 10:00gezin Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 12 mei - Sint Pancratius
za 12 mei 14:00 Warfhuizen GR bedevaartbedevaart
za 12 mei 09:00 Sittard LI bezinningbezinning Regina CarmeliRegina Carmeli
 
zondag 13 mei - Moederdag / Sint Servatius
zo 13 mei 11:45 Den Bosch NB processieprocessie
zo 13 mei 11:15 Mol [B] bezinningbezinning
zo 13 mei thuis festiviteitfestiviteit
zo 13 mei jeugd-jongeren Nieuw Nederland en België festiviteitfestiviteit KBVKKBVK
zo 13 mei 15:00jeugd-jongeren Delft ZH ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
 
maandag 14 mei - Sint Bonifatius
ma 14 mei 19:30priesters-religieuzen Breda NB ontmoetingontmoeting B BredaB Breda
ma 14 mei 16:00jeugd-jongeren Schoonhoven ZH bezinningbezinning Samen ter WegheSamen ter Weghe
ma 14 mei 09:30 Kevelaer [D] bedevaartbedevaart Maria MaterMaria Mater
ma 14 t/m vr 18 mei 13:45 Terschelling FR bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
dinsdag 15 mei - Gezinsdag
di 15 mei 09:30 Roermond LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
di 15 t/m do 31 mei 14:00 Raalte OV ontmoetingontmoeting
 
woensdag 16 mei
wo 16 mei 20:00jeugd-jongeren Haarlem NH ontmoetingontmoeting Life TeenLife Teen
wo 16 t/m za 26 mei Medjugorje bedevaartbedevaart
 
donderdag 17 mei
do 17 mei Heiloo NH bedevaartbedevaart Radio MariaRadio Maria
 
vrijdag 18 mei
vr 18 t/m zo 20 mei Egmond-Binnen NH bezinningbezinning
vr 18 t/m ma 21 mei Oisterwijk NB bezinningbezinning Franciscaanse BewegingFranciscaanse Beweging
 
zaterdag 19 mei
za 19 mei jeugd-jongeren onbekend festiviteitfestiviteit B RotterdamB Rotterdam
za 19 mei 16:30jeugd-jongeren Amsterdam NH ontmoetingontmoeting Opus DeiOpus Dei
za 19 mei 10:00 Maastricht LI muziekmuziek NSGVNSGV
za 19 mei 10:00jeugd-jongeren Maastricht LI festiviteitfestiviteit B RoermondB Roermond
za 19 mei 11:00 Amsterdam NH lezinglezing
za 19 t/m ma 21 mei 06:00 Parijs [F] bedevaartbedevaart
 
zondag 20 mei - 1e Pinksterdag
zo 20 mei 14:30 Sint Agatha lezinglezing
zo 20 mei 13:30gezin Heiloo NH ontmoetingontmoeting
zo 20 mei 12:00 Amsterdam NH ontmoetingontmoeting
zo 20 mei 16:30 Dordrecht ZH liturgieliturgie Gregoriaans DordtGregoriaans Dordt
zo 20 mei 14:45 Nieuw Ommel NB processieprocessie
zo 20 mei 12:00 Den Bosch NB cultuurcultuur
zo 20 mei 09:30 Moorslede [B] liturgieliturgie
zo 20 t/m ma 21 mei gezin Bloemendaal ontmoetingontmoeting EncounterEncounter
zo 20 t/m ma 21 mei kerkjaarkerkjaar
 
maandag 21 mei - 2e Pinksterdag
ma 21 mei gezin Moergestel NB ontmoetingontmoeting Opus DeiOpus Dei
ma 21 t/m zo 27 mei 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
dinsdag 22 mei
di 22 mei 14:00 Hamme bezinningbezinning
 
woensdag 23 mei
wo 23 mei 20:00 Hasselt [B] lezinglezing
wo 23 t/m zo 27 mei Pyreneën reisreis
 
donderdag 24 mei
do 24 mei thuis/overal cursuscursus RK AlphacentrumRK Alphacentrum
do 24 t/m zo 27 mei 17:00 Heiloo NH cursuscursus
do 24 mei t/m zo 3 jun Maastricht LI cultuurcultuur
 
vrijdag 25 mei - Sint Urbanus
vr 25 mei 19:30jeugd-jongeren Sittard LI ontmoetingontmoeting
vr 25 mei jeugd-jongeren Goeree Overflakkee ZE liturgieliturgie
vr 25 t/m zo 27 mei 18:00jeugd-jongeren Luxemburg [L] ontmoetingontmoeting Blauwe ZustersBlauwe Zusters
vr 25 t/m zo 27 mei 28:00 Den Haag ZH retraiteretraite Sint JanSint Jan
vr 25 t/m zo 27 mei 19:00jeugd-jongeren Maastricht LI bedevaartbedevaart
vr 25 t/m zo 27 mei 10:30 Megen NB bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
vr 25 t/m zo 27 mei gezin Helvoirt NB ontmoetingontmoeting EncounterEncounter
vr 25 t/m zo 27 mei 19:00 Durbuy ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
vr 25 t/m zo 27 mei 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 26 mei
za 26 mei 20:00 Tilburg NB muziekmuziek
za 26 mei 20:15 Tienray LI cultuurcultuur AqueroAquero
za 26 mei 10:00gezin Nieuw Hasselt [B] ontmoetingontmoeting
za 26 mei Schiedam ZH ontmoetingontmoeting B RotterdamB Rotterdam
za 26 mei Katwijk ZH muziekmuziek NSGVNSGV
za 26 mei 17:00 Den Bosch NB muziekmuziek
za 26 mei 10:00 Utrecht UT cursuscursus Sint JanSint Jan
za 26 mei t/m zo 3 jun Lourdes [F] bedevaartbedevaart B HaarlemB Haarlem
 
maandag 28 mei
ma 28 mei 16:00jeugd-jongeren Schoonhoven ZH ontmoetingontmoeting Samen ter WegheSamen ter Weghe
ma 28 mei t/m za 2 jun Lourdes [F] bedevaartbedevaart B HaarlemB Haarlem
 
dinsdag 29 mei
di 29 mei 19:30 Den Haag ZH lezinglezing Kerk in NoodKerk in Nood
di 29 mei t/m vr 1 jun 14:00 Drachten FR bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
di 29 mei t/m vr 1 jun 10:30 Heeswijk-Dinther NB bezinningbezinning
 
donderdag 31 mei - Sacramentsdag / Maria bezoekt haar nicht Elisabet
do 31 mei Maastricht LI muziekmuziek NSGVNSGV
do 31 mei 14:00 Maastricht LI lezinglezing
do 31 mei Nederland gebedgebed
- juni -
 
vrijdag 1 juni
vr 1 jun 14:00 Utrecht UT politiekpolitiek
vr 1 jun 10:00 Den Bosch NB ontmoetingontmoeting
vr 1 t/m zo 3 jun gezin Helvoirt NB ontmoetingontmoeting
vr 1 t/m zo 3 jun 17:00 Helvoirt NB bezinningbezinning EmmausEmmaus
vr 1 t/m zo 3 jun 18:00 Nieuwkuijk NB bezinningbezinning CLCL
vr 1 t/m zo 3 jun Akkrum FR reisreis
vr 1 t/m zo 3 jun 19:30 Megen NB bezinningbezinning Franciscaanse BewegingFranciscaanse Beweging
vr 1 t/m zo 3 jun 16:00 Vogelenzang NH bezinningbezinning
vr 1 t/m zo 3 jun Thy-le-Château [B] retraiteretraite
 
zaterdag 2 juni
za 2 jun 09:45 Heiloo NH cursuscursus B HaarlemB Haarlem
za 2 jun 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
za 2 jun 17:00 Den Bosch NB muziekmuziek
za 2 t/m zo 3 jun Rijsbergen NB muziekmuziek
 
zondag 3 juni
zo 3 jun 09:00gezin Den Bosch NB bezinningbezinning
zo 3 jun 15:00 Hasselt [B] processieprocessie
zo 3 jun 09:30 Moorslede [B] liturgieliturgie
 
maandag 4 juni
ma 4 jun 08:30 Vogelenzang NH bezinningbezinning
ma 4 jun 16:00jeugd-jongeren Schoonhoven ZH bezinningbezinning Samen ter WegheSamen ter Weghe
 
dinsdag 5 juni
di 5 jun Zeist UT cultuurcultuur AqueroAquero
di 5 jun 14:00 Sittard LI lezinglezing Kerk in NoodKerk in Nood
di 5 jun 08:15 Zwolle OV ontmoetingontmoeting
di 5 t/m za 9 jun 11:00 Echt LI bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
woensdag 6 juni
wo 6 jun 14:00 Nijmegen GE lezinglezing
 
vrijdag 8 juni - Heilig Hart van Jezus
vr 8 jun 19:00 Kerkrade LI conferentieconferentie B RoermondB Roermond
vr 8 jun 19:30jeugd-jongeren Heiloo NH bezinningbezinning
vr 8 t/m zo 10 jun Nieuw Dokkum FR festiviteitfestiviteit B GroningenB Groningen
vr 8 t/m zo 10 jun Oosterhout NB bezinningbezinning KNRKNR
vr 8 t/m zo 10 jun 18:00jeugd-jongeren Dokkum FR ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
 
zaterdag 9 juni - Onbevlekt Hart van Maria
za 9 jun Den Bosch NB muziekmuziek
za 9 jun onbekend muziekmuziek NSGVNSGV
za 9 jun Nederland gebedgebed
 
zondag 10 juni - Vaderdag (B)
zo 10 jun 19:30 Dordrecht ZH liturgieliturgie Gregoriaans DordtGregoriaans Dordt
zo 10 jun thuis [B] festiviteitfestiviteit
zo 10 t/m vr 15 jun 19:00 Kampen OV retraiteretraite BethabaraBethabara
 
maandag 11 juni
ma 11 jun 16:00jeugd-jongeren Schoonhoven ZH ontmoetingontmoeting Samen ter WegheSamen ter Weghe
ma 11 t/m zo 17 jun 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
dinsdag 12 juni
di 12 jun 19:30 Roermond LI muziekmuziek NSGVNSGV
 
woensdag 13 juni - Heilige Antonius van Padua
wo 13 jun 20:00jeugd-jongeren Haarlem NH ontmoetingontmoeting Life TeenLife Teen
 
donderdag 14 juni
do 14 t/m za 16 jun priesters-religieuzen Mol [B] retraiteretraite B Den BoschB Den Bosch
do 14 t/m zo 17 jun Hautecombe reisreis
 
zaterdag 16 juni
za 16 jun 10:00 Den Bosch NB ontmoetingontmoeting B Den BoschB Den Bosch
za 16 jun 16:30jeugd-jongeren Amsterdam NH ontmoetingontmoeting Opus DeiOpus Dei
za 16 jun 10:30 Duivendrecht NH ontmoetingontmoeting B HaarlemB Haarlem
za 16 jun 11:00 Amsterdam NH lezinglezing
za 16 t/m zo 17 jun jeugd-jongeren Helvoirt NB ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
 
zondag 17 juni - Vaderdag (NL)
zo 17 jun 11:15 Mol [B] bezinningbezinning
zo 17 jun 09:30 Moorslede [B] liturgieliturgie
zo 17 jun thuis festiviteitfestiviteit
 
maandag 18 juni
ma 18 t/m do 21 jun 11:00 Egmond Binnen NH retraiteretraite
 
dinsdag 19 juni
di 19 jun 09:30 Sittard LI bedevaartbedevaart Maria MaterMaria Mater
 
donderdag 21 juni
do 21 jun thuis/overal cursuscursus RK AlphacentrumRK Alphacentrum
do 21 t/m zo 24 jun 16:30 Sittard LI retraiteretraite
 
vrijdag 22 juni
vr 22 t/m zo 24 jun 19:00 Lomm LI retraiteretraite BethabaraBethabara
 
zaterdag 23 juni
za 23 jun 17:00 Den Bosch NB muziekmuziek
za 23 jun 11:00 Nieuw Heiloo NH gebedgebed TiltenbergTiltenberg
za 23 jun 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 23 jun 19:00 Helvoirt NB bezinningbezinning
 
zondag 24 juni - Geboorte Johannes de Doper
zo 24 jun Hoeven NB festiviteitfestiviteit B BredaB Breda
zo 24 jun 13:30gezin Heiloo NH ontmoetingontmoeting
zo 24 jun 11:00 Laren NH processieprocessie
 
vrijdag 29 juni - Heilige Petrus en Paulus
vr 29 jun jeugd-jongeren Drunen NB festiviteitfestiviteit B Den BoschB Den Bosch
vr 29 jun t/m zo 1 jul 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
vr 29 jun t/m zo 1 jul 17:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zaterdag 30 juni
za 30 jun 20:15 Mariahout NB cultuurcultuur AqueroAquero
za 30 jun 09:30jeugd-jongeren Roosendaal NB festiviteitfestiviteit B BredaB Breda
- juli -
 
zondag 1 juli
zo 1 jul 14:30 Sint Agatha lezinglezing
zo 1 jul 09:00gezin Den Bosch NB bezinningbezinning
zo 1 jul 09:30 Moorslede [B] liturgieliturgie
zo 1 t/m za 7 jul 08:00 Amersfoort UT bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
zo 1 t/m zo 8 jul Grenoble [F] retraiteretraite
zo 1 t/m di 31 jul jeugd-jongeren Nader te bepalen ontmoetingontmoeting Hi5spiritHi5spirit
 
maandag 2 juli
ma 2 jul priesters-religieuzen Den Bosch NB ontmoetingontmoeting B Den BoschB Den Bosch
ma 2 t/m do 5 jul Nijmegen GE cursuscursus
 
woensdag 4 juli
wo 4 t/m zo 8 jul 17:30 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
donderdag 5 juli
do 5 t/m wo 11 jul 17:00 Helvoirt NB bezinningbezinning EmmausEmmaus
 
vrijdag 6 juli
vr 6 jul 20:00 onbekend lezinglezing
vr 6 t/m zo 8 jul 10:30 Sittard LI bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
zaterdag 7 juli
za 7 jul 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
za 7 jul 10:00gezin Hoeven NB ontmoetingontmoeting B BredaB Breda
za 7 jul Brielle ZH bedevaartbedevaart
za 7 jul Nederland gebedgebed
za 7 t/m za 21 jul Assisi [I] reisreis
za 7 jul t/m zo 19 aug Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zondag 8 juli
zo 8 t/m do 19 jul jeugd-jongeren Israël reisreis Opus DeiOpus Dei
 
dinsdag 10 juli
di 10 t/m do 19 jul Beieren [D] reisreis
 
woensdag 11 juli
wo 11 t/m zo 15 jul Huissen GE muziekmuziek NSGVNSGV
 
donderdag 12 juli
do 12 t/m zo 15 jul 14:00 Uithuizen GR bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
vrijdag 13 juli
vr 13 t/m zo 15 jul gezin Scherpenheuvel [B] ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
 
zaterdag 14 juli
za 14 jul 14:00 Sittard LI festiviteitfestiviteit Regina CarmeliRegina Carmeli
za 14 t/m zo 22 jul jeugd-jongeren Łódź [PL] kampkamp
za 14 jul t/m zo 26 aug Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zondag 15 juli
zo 15 t/m di 24 jul 09:00jeugd-jongeren Franse Alpen [F] kampkamp Sint JanSint Jan
zo 15 t/m di 24 jul 16:00jeugd-jongeren Kortemark [B] retraiteretraite
 
maandag 16 juli
ma 16 t/m zo 22 jul Arnhem GE retraiteretraite
ma 16 t/m vr 27 jul jeugd-jongeren Italië [I] reisreis B UtrechtB Utrecht
 
dinsdag 17 juli
di 17 t/m vr 20 jul 15:00 Sittard LI retraiteretraite Regina CarmeliRegina Carmeli
 
vrijdag 20 juli
vr 20 t/m zo 22 jul 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
vr 20 t/m zo 29 jul Wenen reisreis
 
zaterdag 21 juli
za 21 t/m wo 25 jul 16:00jeugd-jongeren Heiloo NH kampkamp B HaarlemB Haarlem
za 21 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Lourdes [F] bedevaartbedevaart VNBVNB
za 21 t/m zo 29 jul jeugd-jongeren Taizé reisreis Hi5spiritHi5spirit
za 21 jul t/m zo 2 sep Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zondag 22 juli - Maria Magdalena
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Uden NB kampkamp B RotterdamB Rotterdam
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Amerongen UT kampkamp B RotterdamB Rotterdam
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
zo 22 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Vinkeveen NH kampkamp B RotterdamB Rotterdam
 
maandag 23 juli
ma 23 t/m vr 27 jul jeugd-jongeren Haarle OV kampkamp Opus DeiOpus Dei
ma 23 t/m vr 27 jul jeugd-jongeren Haarle OV kampkamp Opus DeiOpus Dei
ma 23 t/m za 28 jul jeugd-jongeren Helvoirt NB kampkamp Life TeenLife Teen
ma 23 t/m zo 29 jul 18:00gezin Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
woensdag 25 juli - Sint Jacob
wo 25 jul 14:00 Hasselt [B] bezinningbezinning
wo 25 t/m zo 29 jul Ciney [B] bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
donderdag 26 juli
do 26 jul 10:00 Heiloo NH bezinningbezinning
do 26 jul t/m za 4 aug jeugd-jongeren Rome [I] bedevaartbedevaart
 
vrijdag 27 juli - Titus Brandsma
vr 27 jul t/m wo 8 aug jeugd-jongeren Lourdes [F] bedevaartbedevaart
 
zondag 29 juli
zo 29 jul t/m do 2 aug jeugd-jongeren Londen [GB] kampkamp Opus DeiOpus Dei
zo 29 jul t/m za 4 aug jeugd-jongeren Engeland [GB] bedevaartbedevaart
zo 29 jul t/m za 4 aug jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
- augustus -
 
zaterdag 4 augustus
za 4 aug 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
za 4 t/m do 9 aug jeugd-jongeren Helvoirt NB kampkamp EmmanuelEmmanuel
za 4 t/m do 9 aug jeugd-jongeren Haarle OV kampkamp B UtrechtB Utrecht
za 4 t/m vr 10 aug jeugd-jongeren Someren NB kampkamp KCVKCV
za 4 t/m za 11 aug jeugd-jongeren Veenendaal UT kampkamp WKJWKJ
 
zondag 5 augustus
zo 5 t/m za 11 aug 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
zo 5 t/m za 11 aug jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
zo 5 t/m za 11 aug jeugd-jongeren Rotterdel [D] kampkamp B UtrechtB Utrecht
 
maandag 6 augustus - Gedaanteverandering van Jezus
ma 6 t/m vr 10 aug jeugd-jongeren Weert LI kampkamp B RoermondB Roermond
ma 6 t/m vr 10 aug jeugd-jongeren Epen LI kampkamp B RoermondB Roermond
ma 6 t/m di 14 aug Saint-Etienne-le-Laus [F] reisreis TiltenbergTiltenberg
 
zaterdag 11 augustus
za 11 t/m za 18 aug jeugd-jongeren Loosdrecht NH kampkamp B Den BoschB Den Bosch
 
maandag 13 augustus
ma 13 t/m vr 17 aug jeugd-jongeren Kinrooi [B] kampkamp B RoermondB Roermond
ma 13 t/m vr 17 aug jeugd-jongeren Sittard LI kampkamp B RoermondB Roermond
 
dinsdag 14 augustus - Heilige Maximiliaan Kolbe
di 14 t/m do 23 aug 16:00jeugd-jongeren Kortemark [B] retraiteretraite
 
woensdag 15 augustus - Maria Tenhemelopneming
wo 15 aug Nederland gebedgebed
 
vrijdag 17 augustus
vr 17 t/m zo 19 aug 17:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
dinsdag 21 augustus
di 21 t/m zo 26 aug gezin Dublin ontmoetingontmoeting
 
donderdag 23 augustus - Sint Rosa van Lima
do 23 aug 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
do 23 t/m zo 26 aug 17:00 Helvoirt NB bezinningbezinning EmmausEmmaus
 
vrijdag 24 augustus - Naturalisatiedag / Heilige Bartholomeus
vr 24 t/m di 28 aug Banneux [B] bedevaartbedevaart
 
zaterdag 25 augustus
za 25 t/m zo 26 aug gezin Dublin [IRL] ontmoetingontmoeting
 
zondag 26 augustus
zo 26 aug t/m zo 2 sep 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
dinsdag 28 augustus - Sint Augustinus
di 28 t/m vr 31 aug 16:00 Vessem NB bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
vrijdag 31 augustus
vr 31 aug t/m zo 2 sep Clervaux [L] reisreis
vr 31 aug t/m zo 2 sep 14:00 Egmond-Binnen NH bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
- september -
 
zaterdag 1 september
za 1 sep 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
 
zondag 2 september
zo 2 t/m do 13 sep 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
zo 2 t/m za 22 sep Rome [I] cursuscursus KCVKCV
 
dinsdag 4 september
di 4 sep 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
 
donderdag 6 september
do 6 t/m di 11 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart Huis voor de PelgrimHuis voor de Pelgrim
 
zaterdag 8 september - Maria Geboorte
za 8 sep Nederland gebedgebed
za 8 t/m zo 9 sep 19:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zondag 9 september
zo 9 sep Sint Agatha lezinglezing
 
dinsdag 11 september
di 11 t/m zo 16 sep Lourdes [F] bedevaartbedevaart B HaarlemB Haarlem
 
woensdag 12 september
wo 12 sep Haarlem NH bezinningbezinning B HaarlemB Haarlem
 
vrijdag 14 september - Kruisverheffing
vr 14 t/m zo 16 sep 13:00 Velp NB bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
vr 14 t/m zo 16 sep 10:15 Denekamp OV bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
zaterdag 15 september - Onze Lieve Vrouw van Smarten
za 15 sep 09:00 Thorn LI ontmoetingontmoeting FoyerFoyer
 
zondag 16 september
zo 16 sep Moergestel NB ontmoetingontmoeting Opus DeiOpus Dei
zo 16 t/m vr 21 sep 14:00 Brecht [B] retraiteretraite
 
maandag 17 september - Heilige Lambertus
ma 17 t/m zo 23 sep Megen NB retraiteretraite
ma 17 t/m zo 23 sep 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
donderdag 20 september
do 20 t/m zo 23 sep 21:00jeugd-jongeren Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
vrijdag 21 september
vr 21 sep 12:00 Heiloo NH conferentieconferentie B HaarlemB Haarlem
vr 21 t/m zo 23 sep 13:30 Berkel-Enschot NB bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
vr 21 t/m zo 23 sep 11:00 Bergeijk NB bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
vr 21 t/m zo 23 sep 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
vr 21 t/m wo 26 sep Rome [I] reisreis VNBVNB
 
zaterdag 22 september
za 22 sep 09:45 Heiloo NH cursuscursus B HaarlemB Haarlem
 
zondag 23 september - Heilige Linus
zo 23 sep t/m di 2 okt 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
dinsdag 25 september
di 25 sep t/m ma 1 okt Zwitserland bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
vrijdag 28 september
vr 28 t/m zo 30 sep jeugd-jongeren onbekend ontmoetingontmoeting Franciscaans JongerenwerkFranciscaans Jongerenwerk
 
zaterdag 29 september - Sint Michaël
za 29 sep 08:30 Düsseldorf ontmoetingontmoeting
za 29 sep 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 29 t/m zo 30 sep 10:15 Weert LI bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
za 29 t/m zo 30 sep jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
 
zondag 30 september - Sint Hiëronimus
zo 30 sep 14:00 Sittard LI bezinningbezinning Legioen Kleine ZielenLegioen Kleine Zielen
zo 30 sep Sint Agatha lezinglezing
- oktober -
 
maandag 1 oktober
ma 1 t/m do 4 okt Helvoirt NB bezinningbezinning KCVKCV
 
dinsdag 2 oktober - Heilige Engelbewaarders
di 2 t/m vr 5 okt 21:00 Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
di 2 t/m zo 7 okt Fulda [D] cursuscursus KCVKCV
di 2 t/m zo 7 okt Pyreneën reisreis
 
vrijdag 5 oktober
vr 5 t/m zo 7 okt 10:30 Weert LI bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
vr 5 t/m zo 7 okt 19:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 6 oktober
za 6 okt 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
za 6 okt 10:00 Groningen GR ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
za 6 t/m zo 7 okt 17:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zondag 7 oktober - Heilige Maagd Maria van de Rozenkrans
zo 7 okt Nederland gebedgebed
zo 7 t/m do 11 okt 21:00priesters-religieuzen Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
maandag 8 oktober
ma 8 t/m do 11 okt 15:00 Egmond-Binnen NH bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
dinsdag 9 oktober
di 9 okt 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
di 9 t/m vr 12 okt 11:00 Echt LI bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
woensdag 10 oktober
wo 10 okt 14:00 Nijmegen GE lezinglezing
 
vrijdag 12 oktober
vr 12 t/m za 13 okt Weert LI retraiteretraite
vr 12 t/m zo 14 okt gezin Steyl LI ontmoetingontmoeting B RoermondB Roermond
 
zaterdag 13 oktober
za 13 okt 09:30 Voorhout ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
za 13 okt 10:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
za 13 okt 19:00 Helvoirt NB bezinningbezinning
za 13 t/m zo 21 okt Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
maandag 15 oktober
ma 15 t/m do 18 okt 15:00 Doetinchem GE bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
ma 15 t/m do 18 okt 11:00 Egmond Binnen NH retraiteretraite
ma 15 t/m zo 21 okt 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
donderdag 18 oktober
do 18 okt Haastrecht ZH festiviteitfestiviteit Samen ter WegheSamen ter Weghe
 
vrijdag 19 oktober
vr 19 t/m zo 21 okt gezin Helvoirt NB ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
vr 19 t/m zo 21 okt 10:30 Arnhem GE bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
vr 19 t/m zo 21 okt jeugd-jongeren Hoog Soeren GE kampkamp DeeBeetjeDeeBeetje
vr 19 t/m zo 21 okt 10:00gezin Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 20 oktober
za 20 okt 10:00 Heiloo NH ontmoetingontmoeting B HaarlemB Haarlem
za 20 okt 10:00 Leeuwarden FR ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
za 20 t/m zo 28 okt Nederland schoolvakantieschoolvakantie
za 20 t/m zo 28 okt Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zondag 21 oktober
zo 21 okt Sint Agatha lezinglezing
 
donderdag 25 oktober
do 25 okt Heiloo NH bedevaartbedevaart Radio MariaRadio Maria
do 25 t/m zo 28 okt 21:00 Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
zondag 28 oktober
zo 28 okt 03:00 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 30 oktober
di 30 okt 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
- november -
 
donderdag 1 november - Allerheiligen
do 1 nov kerkjaarkerkjaar
do 1 nov Nederland gebedgebed
do 1 t/m zo 4 nov 21:00 Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
do 1 t/m zo 4 nov 21:00jeugd-jongeren Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
do 1 t/m zo 4 nov 17:00 Helvoirt NB bezinningbezinning EmmausEmmaus
 
vrijdag 2 november - Allerzielen
vr 2 nov kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 3 november - Heilige Hubertus
za 3 nov 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
 
maandag 5 november
ma 5 t/m do 8 nov 17:00 Helvoirt NB bezinningbezinning EmmausEmmaus
 
vrijdag 9 november - Kerkwijding Lateraanse Basiliek
vr 9 t/m zo 11 nov 16:30 weert bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
vr 9 t/m zo 11 nov jeugd-jongeren Appelscha FR ontmoetingontmoeting B GroningenB Groningen
vr 9 t/m ma 12 nov 11:00 Brecht [B] bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
maandag 12 november
ma 12 t/m zo 18 nov Brecht [B] retraiteretraite La VernaLa Verna
 
dinsdag 13 november
di 13 nov 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
 
donderdag 15 november
do 15 t/m zo 18 nov 21:00 Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
zaterdag 17 november
za 17 nov 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zondag 18 november
zo 18 t/m za 24 nov 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
vrijdag 23 november
vr 23 t/m za 24 nov Weert LI retraiteretraite
 
zaterdag 24 november
za 24 nov 09:45 Heiloo NH cursuscursus B HaarlemB Haarlem
 
vrijdag 30 november
vr 30 nov t/m zo 2 dec 17:00jeugd-jongeren Tegelen LI bezinningbezinning Priorij NazarethPriorij Nazareth
- december -
 
zaterdag 1 december
za 1 dec 12:30 Den Bosch NB gebedgebed
za 1 dec 10:00 onbekend conferentieconferentie
za 1 t/m zo 2 dec 19:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
zondag 2 december - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 2 t/m ma 24 dec kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 6 december - Sinterklaas
do 6 t/m zo 9 dec 21:00 Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
do 6 t/m zo 9 dec 21:00jeugd-jongeren Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
vrijdag 7 december
vr 7 t/m zo 9 dec 17:30 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
vr 7 t/m zo 9 dec 17:00 Tegelen LI retraiteretraite Priorij NazarethPriorij Nazareth
 
zaterdag 8 december - Maria Onbevlekte Ontvangenis
za 8 dec Nederland gebedgebed
za 8 t/m zo 9 dec jeugd-jongeren Helvoirt NB ontmoetingontmoeting EmmanuelEmmanuel
 
zondag 9 december - 2e zondag vd Advent - Populus Sion
zo 9 dec 09:00jeugd-jongeren Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
donderdag 13 december
do 13 t/m zo 16 dec 21:00 Moergestel NB bezinningbezinning Opus DeiOpus Dei
 
vrijdag 14 december
vr 14 t/m zo 16 dec 13:30 Berkel-Enschot NB bedevaartbedevaart WandelmaatWandelmaat
 
zaterdag 15 december
za 15 dec 09:00 Thorn LI bezinningbezinning FoyerFoyer
 
maandag 17 december
ma 17 dec kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 18 december
di 18 dec 09:30 Sittard LI bezinningbezinning Maria MaterMaria Mater
 
zaterdag 22 december
za 22 dec t/m zo 6 jan 2019 Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
dinsdag 25 december - 1e Kerstdag
di 25 t/m wo 26 dec kerkjaarkerkjaar
 
woensdag 26 december - 2e Kerstdag / Heilige Stefanus
wo 26 dec t/m di 1 jan 2019 18:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
 
maandag 31 december
ma 31 dec t/m di 1 jan 2019 21:00 Thorn LI retraiteretraite FoyerFoyer
- januari 2019 -
 
zondag 13 januari - Doop van de Heer
zo 13 t/m do 31 jan 2019 jeugd-jongeren Panama reisreis
 
dinsdag 15 januari
di 15 t/m di 29 jan 2019 jeugd-jongeren Panama reisreis VNBVNB
 
dinsdag 22 januari - Sint Vincentius
di 22 t/m zo 27 jan 2019 jeugd-jongeren Panama-stad ontmoetingontmoeting
- februari 2019 -
 
zaterdag 16 februari
za 16 t/m zo 24 feb 2019 Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zaterdag 23 februari
za 23 feb t/m zo 3 mrt 2019 Nederland schoolvakantieschoolvakantie
za 23 feb t/m zo 3 mrt 2019 Nederland schoolvakantieschoolvakantie
- maart 2019 -
 
woensdag 6 maart - Aswoensdag
wo 6 mrt 2019 kerkjaarkerkjaar
wo 6 mrt t/m za 20 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 11 maart
ma 11 t/m zo 17 mrt 2019 Megen NB retraiteretraite La VernaLa Verna
 
donderdag 14 maart - Pi-dag
do 14 mrt 2019 Amerika [VS] festiviteitfestiviteit
 
zaterdag 16 maart
za 16 mrt 2019 onbekend cultuurcultuur AqueroAquero
za 16 mrt 2019 Amsterdam NH bedevaartbedevaart
 
vrijdag 22 maart
vr 22 t/m zo 24 mrt 2019 gezin Steyl LI ontmoetingontmoeting B RoermondB Roermond
 
zondag 31 maart - Zondag Laetare
zo 31 mrt 2019 02:00 kerkjaarkerkjaar
- april 2019 -
 
zondag 14 april - Palmzondag / Heilige Lidwina
zo 14 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 16 april - Verjaardag paus Benedictus XVI
di 16 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 18 april - Witte Donderdag
do 18 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 19 april - Goede Vrijdag / Heilige Leo
vr 19 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 20 april - Paaszaterdag
za 20 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 21 april - 1e Paasdag
zo 21 t/m ma 22 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 27 april - Koningsdag
za 27 apr t/m zo 5 mei 2019 Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zondag 28 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen
zo 28 apr 2019 kerkjaarkerkjaar
- mei 2019 -
 
zondag 12 mei - Moederdag / Sint Pancratius
zo 12 mei 2019 11:45 Den Bosch NB processieprocessie
zo 12 mei 2019 thuis festiviteitfestiviteit
zo 12 mei 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 18 mei
za 18 mei 2019 onbekend cultuurcultuur AqueroAquero
 
donderdag 30 mei - Hemelvaartsdag
do 30 mei 2019 kerkjaarkerkjaar
- juni 2019 -
 
zondag 9 juni - 1e Pinksterdag / Vaderdag (B)
zo 9 jun 2019 thuis [B] festiviteitfestiviteit
zo 9 t/m ma 10 jun 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 16 juni - Heilige Drieëenheid / Vaderdag (NL)
zo 16 jun 2019 thuis festiviteitfestiviteit
 
maandag 17 juni
ma 17 t/m zo 23 jun 2019 Arnhem GE retraiteretraite La VernaLa Verna
- juli 2019 -
 
zaterdag 6 juli
za 6 jul t/m zo 18 aug 2019 Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zaterdag 13 juli
za 13 jul t/m zo 25 aug 2019 Nederland schoolvakantieschoolvakantie
 
zaterdag 20 juli
za 20 jul t/m zo 1 sep 2019 Nederland schoolvakantieschoolvakantie
- september 2019 -
 
maandag 16 september
ma 16 t/m zo 22 sep 2019 Megen NB retraiteretraite La VernaLa Verna
 
vrijdag 27 september
vr 27 t/m zo 29 sep 2019 gezin Steyl LI ontmoetingontmoeting B RoermondB Roermond
- oktober 2019 -
 
zondag 27 oktober
zo 27 okt 2019 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2019 -
 
vrijdag 1 november - Allerheiligen
vr 1 nov 2019 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 2 november - Allerzielen
za 2 nov 2019 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 11 november - Sint Maarten
ma 11 t/m zo 17 nov 2019 Brecht [B] retraiteretraite La VernaLa Verna
- december 2019 -
 
zondag 1 december - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 1 t/m di 24 dec 2019 kerkjaarkerkjaar
 
dinsdag 17 december
di 17 dec 2019 kerkjaarkerkjaar
 
woensdag 25 december - 1e Kerstdag
wo 25 t/m do 26 dec 2019 kerkjaarkerkjaar
- februari 2020 -
 
woensdag 26 februari - Aswoensdag
wo 26 feb 2020 kerkjaarkerkjaar
wo 26 feb t/m za 11 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
- maart 2020 -
 
zaterdag 14 maart - Pi-dag
za 14 mrt 2020 Amerika [VS] festiviteitfestiviteit
 
zondag 29 maart
zo 29 mrt 2020 02:00 kerkjaarkerkjaar
- april 2020 -
 
zondag 5 april - Palmzondag
zo 5 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 9 april - Witte Donderdag
do 9 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 10 april - Goede Vrijdag
vr 10 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zaterdag 11 april - Paaszaterdag
za 11 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 12 april - 1e Paasdag
zo 12 t/m ma 13 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
donderdag 16 april - Verjaardag paus Benedictus XVI
do 16 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 19 april - Goddelijke Barmhartigheid / Beloken Pasen / Heilige Leo
zo 19 apr 2020 kerkjaarkerkjaar
- mei 2020 -
 
zondag 3 mei
zo 3 mei 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 10 mei - Moederdag
zo 10 mei 2020 11:45 Den Bosch NB processieprocessie
zo 10 mei 2020 thuis festiviteitfestiviteit
 
donderdag 21 mei - Hemelvaartsdag
do 21 mei 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 31 mei - 1e Pinksterdag / Maria bezoekt haar nicht Elisabet
zo 31 mei t/m ma 1 jun 2020 kerkjaarkerkjaar
- juni 2020 -
 
zondag 14 juni - Vaderdag (B)
zo 14 jun 2020 thuis [B] festiviteitfestiviteit
 
zondag 21 juni - Vaderdag (NL)
zo 21 jun 2020 thuis festiviteitfestiviteit
- oktober 2020 -
 
zondag 25 oktober
zo 25 okt 2020 03:00 kerkjaarkerkjaar
- november 2020 -
 
zondag 1 november - Allerheiligen
zo 1 nov 2020 kerkjaarkerkjaar
 
maandag 2 november - Allerzielen
ma 2 nov 2020 kerkjaarkerkjaar
 
zondag 29 november - 1e zondag vd Advent - Levavi
zo 29 nov t/m do 24 dec 2020 kerkjaarkerkjaar
- december 2020 -
 
donderdag 17 december
do 17 dec 2020 kerkjaarkerkjaar
 
vrijdag 25 december - 1e Kerstdag
vr 25 t/m za 26 dec 2020 kerkjaarkerkjaar
476 van 477 toekomstige activiteiten
Nieuw evenementen die zijn gemarkeerd met dit sterretje zijn de laatste 3 dagen toegevoegd.


Ontbreken de evenementen van uw organisatie? Neem contact op met info@rkactiviteiten.nl om te informeren naar de mogelijkheden!

De redactie houdt zich het recht voor ingezonden aankondigingen van evenementen voor publicatie te weigeren zonder opgaaf van redenen. Aan de publicatie van deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de uitvoering wordt de grootst mogelijke zorg besteed maar niets menselijks is ons vreemd. © 2018 rkactiviteiten.nl
Niets van deze uitgave mag opnieuw worden uitgegeven in welke vorm dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever
Ontwerp, implementatie & uitgever: iMoose.nl